Ігор Арнаутов: "Я захоплююсь командою фестивалю"

Ігор Арнаутов, заслужений артист України, директор Харківського будинку актора, голова Харківського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України:


«Ми дякуємо за запрошення на фестиваль директору полтавського театру Олексію Андрієнку, який проводить його кожного року. Бачимо, що до Полтави з радістю приїжджають багаточисельні колективи, відбувається таке гарне свято театрального мистецтва. Видно, як вся команда фестивалю переживає, технічні служби напоготові, усіх зустрічають, годують, дають можливість виступити на гоголівській сцені.


Полтавський театр відноситься до нашого куща театральної спілки, тому ми радо відповіли на запрошення від дирекції, ходимо на вистави, спілкуємося з колегами, проводимо робочі зустрічі з членами спілки.


Я захоплююсь командою фестивалю, яка робить «В гостях у Гоголя», і як би в наш час це не було складно, вони роблять його на високому рівні.


Хотілося відзначити, що й публіка полтавська любить фестиваль. Відчувається, як вони з нетерпінням йдуть до театру, цікавляться театрами інших міст, які є у фестивальній афіші. У Полтаві завжди була інтелігентна, думаюча публіка. Я ще з юності, сам з цього краю, бачив як жіночки приходили у театр і перевзувалися у туфлі, робили зачіски, обговорювали акторів, вистави. Приємно, що й сьогодні ця публіка – вихована, і це заслуга гоголівців, які своїми виставами зацікавили людей приходити сюди, розкуповувати квитки заздалегідь, є престиж театру, є любов до театру.

Бажаю команді наснаги проводити фестиваль, а ми – чим зможемо допоможемо. Адже зараз спілка відроджується, підтримує різні мистецькі ініціативи, має змогу трошки фінансово допомогти організаторам таких заходів, як зараз проходить у Полтаві».

  

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_arnaytov.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Зліва на право: Ігор Арнаутов,

                          Ігор Коваль (директор Харківського театру музичної комедії),

                          Олексій Андрієнко (директор Полтавського театру ім. М. Гоголя)
Автор - Ольга Коваленко