Ігор Коваль: "Приймають у Полтаві по-особливому"

Ігор Коваль, заслужений діяч мистецтв України, директор та головний режисер Харківського академічного театру музичної комедії:

«Ми кожен рік приїжджаємо до Полтави у рамках гастрольних поїздок. Багато вистав вже побувало на гоголівській сцені. Це і «Чарівна Галатея», «Весела вдова», казки, як наприклад, «Обережно, чарівний ліс» та концертні програми. Сьогодні ми на фестивалі, і я вам скажу, що такого теплого прийому, як тут, немає ніде. Приймають у Полтаві по-особливому, адже відчувається неабияка теплота та любов організаторів до своєї справи і до всіх, хто переступає поріг цього театру. Хвилі почуттів і емоцій, що йдуть зі сцени в зал, а потім повертаються у зворотному напрямку — від глядачів до акторів, вони особливі, їх неможливо ні з чим порівняти. Саме тому Полтава — наше любиме місто, улюблена площадка. Тут завжди просто в організаційному плані, тепло від прийому, і ми приїздили і будемо повертатися сюди ще не раз.

На фестивалі ми представили музичну виставу «Сорочинський ярмарок». Це більш традиційна постановка, але тут є ряд нововведень. Багато балету, танцю, пісень, гумору, масових колоритних сцен. Яскрава вистава по декораціях, костюмах, акторському складу, відкриває і завершує дійство сам Гоголь. Ми дещо змінили лібрето, тому можу сказати, що такої вистави в Україні, як в Харківському театрі музичної комедії, ви не побачите ніде.

Нашому «Сорочинському ярмарку» 10 років, але він не втрачає популярності, постійно йде у репертуарі, тому сподіваємося, що й полтавського глядача порадували цією постановкою».

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_koval.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_2_koval.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор - Ольга Коваленко.