Юрій Кулик: "Глядач у вас складний, незвичайний"

 Юрій Кулик, актор Сумського академічного обласного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна, виконавець ролі Подкольосіна:


Подкольосін – це моя перша об’ємна роль у виставах по Гоголю. Вдячний режисеру Костянтину Дубініну, який взяв мене у роботу. Спочатку я не був призначений грати у цій виставі, але, подивившись одну з вистав репертуару зі мною, режисер дав мені роль Подкольосіна.


Дуже цікаві враження переповнювали мене сьогодні на гоголівській сцені. Глядач у вас складний, незвичайний. Я вам скажу у чому це полягає – він, я бачу, професійний, треба викладатися на повну, десь розслабитися не можливо. Перші хвилини відчував, що публіка нас вивчає потроху, а потім ми взяли їх у свій оборот і добилися все ж таки, я вважаю, непоганого результату. Це було видно з овацій і оплесків, які ми почули по завершенню вистави.


Я дуже задоволений внутрішньо від сьогоднішньої вистави, відчуваю себе наповненим і не дуже розтраченим. Тобто, все, що я витратив, мені глядач повернув у кілька разів більше.


Я вперше у Полтаві, і я ще хочу повернутися до вас. Адже гастролі — це завжди такі умови, коли актор починає відчувати різного глядача. У кожному місті специфічна публіка, тому це своєрідне випробування для нас. Ми звикаємо до своїх стін, а тут – інші стіни, інша зала і тому подібне. Виступи в інших містах – це завжди, в першу чергу, розвиток для кожного актора, по-друге досвід, який на базі навряд чи ти зможеш отримати».

 

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_kyluk.jpg

b_700_700_16777215_00_images_archive_2_kyluk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор - Ольга Коваленко