Артемій Аніщенко: "Важливо, що Полтава має такий фестиваль"

Артемій Аніщенкоголовний режисер Сумського академічного обласного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна:


«Наш колектив втретє на фестивалі «В гостях у Гоголя», який проводить полтавський театр, наші побратими. Тут панує дуже тепла атмосфера, завжди гостинний прийом як гоголівцями, так і полтавським глядачем. Полтавці вже бачили нашу «Шинель», і, до речі, всі актори, які приїздили сюди, відгукуються якнайтепліше про організаторів та глядачів.


Важливо, що Полтава має такий фестиваль, який допомагає, з одного боку, показати який театр зараз взагалі на теренах України, а з іншого боку — показати місцевому глядачеві, що свій — місцевий театр — театр ім. Гоголя є на високому рівні, що свої актори не поступаються ні київським, ні харківським, ні сумським. Полтавчанам пощастило протягом тижня бачити різні театри.
Добре, що фестиваль підтримує обласне керівництво, що процвітає у такий спосіб театральне братство, яке зустрічається на фестивалі, може обмінюватись досвідом на цій мистецькій платформі.


Ми привезли до Полтави виставу «Подкольосін». Як вам відомо, кожна постановка має свою стилістику, свій світ. Тут дивуватиме сам Гоголь, за творами якого вона поставлена. Головне для акторів, коли під час зустрічі по один бік рампи сідає глядач, а по іншу виходить актор, щоб відбувся діалог. Цей діалог навіть може бути не вербальним, а на рівні почуттів, думок, щоб глядач, побачивши виставу, вийшов схвильованим як мінімум, а як максимум — задумався над тими темами, які піднімав Гоголь і колектив сумського театру в цій виставі».


b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_aniwenko.jpg

b_700_700_16777215_00_images_archive_2_aniwenko.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор - Ольга Коваленко