14 концертний сезон симфонічного оркестру розпочато!

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/archive/images/den_teatry2.jpg/vidkruttua1.jpg'

1 жовтня у Міжнародний день музики відбулося відкриття 14 концертного сезону симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя. Для шанувальників своєї творчості колектив підготував програму «Пісенні перлини України». Симфонічний оркестр театру вже став своєрідним брендом Полтави, яка славиться своїми культурними традиціями. У місті, мабуть, не має жодної людини, яка б не чула про полтавський оркестр, квитки на який заздалегідь розкуповують любителі класичної та сучасної музики.
Слід зазначити, що до відкриття сезону музиканти та актори театру вже розпочали роботу після літньої відпустки на гастролях у Криму і з новими силами повернулися до улюбленого полтавського глядача. Презентувавши свою творчість на двох міжнародних фестивалях, відігравши п’ять гастрольних вистав та відвідавши кілька підрозділів Збройних сил України, гоголівці відкривають новий сезон, який буде сповнений прем’єрами, новими концертними програмами.
Привітали колектив симфонічного оркестру з початком нового концертного сезону заступник голови Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко та начальник управління культури Геннадій Фасій. Далі – панувала її величність Музика, лунали чарівні голоси кращих солістів театру, звучали оплески вдячних глядачів. У пісенні перлини українських композиторів гармонійно впліталися поезії українських авторів, які декламувала незмінна ведуча програм симфонічного оркестру Аліна Синяговська.
Цього вечора на сцені театру для полтавської публіки співали народні артисти України Неллі Ножинова та Василь Голуб, заслужені артисти України Маргарита Томм, Володимир Гостіщев та Микола Дудник, артисти театру Сергій Озерянко, Вікторія Ягодка, Надія Карпова, Ангел Георгієв, Олександр Дубовий. Всім мистецьким дійством керував незмінний диригент полтавського симфонічного оркестру народний артист України Віталій Скакун.
До речі, вже більше десятиліття симфонічний оркестр на чолі з його незмінним керівником Віталієм Михайловичем Скакуном постійно радує слухачів новими програмами, виконує твори видатних композиторів, кращі зразки української і зарубіжної класики, сучасної української симфонічної музики. Віталій Михайлович зумів згуртувати навколо себе колектив однодумців, високопрофесійних музикантів, кращих у місті, які сумлінно служать глядачу, підвищують імідж театру і культурний рівень сучасників.

Ольга КОВАЛЕНКО
керівник літературно-драматургічної частини театру

vidkruttua1  vidkruttua2

vidkrittua3  vidkrittua5

vidkrittua6    vidkrittua4

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматичною частиною театру.