80-й сезон завершено!

        Гоголівці завершили 80-ий ювілейний театральний сезон. Він був особливим, адже відбулися знакові прем’єри «Остання любов Гетьмана», «Опера жебраків», "Зона. 30 км людяності", відбувся 8-й Відкритий регіональний театральний фестиваль «В гостях у Гоголя», на який зібралося майже чотириста учасників з різних куточків країни. Також ми відсвяткували своє восьмидесятиріччя на святковому концерті «Гоголівцям – 80!», який ви побачили і на закриття сезону.


      Цього сезону гоголівці відвідали всеукраїнські та міжнародні форуми у Чернігові, Коломиї, Кіровограді та Херсоні. Завершили гастрольну діяльність двома дуже цінними для нас проектами – безкоштовно для майже тисячі дітей у селах Слов’янського району показали казку «Царівна Ква-Ква» та відпрацювали три дні у Чорнобильській зоні з виставою "Зона. 30 км людяності", присвячену 30-м роковинам Чорнобильської трагедії та театралізованим концертом за участю кращих артистів театру.
      Ми не припиняємо свою діяльність. Прагнемо залишатися цікавими для вас – наші любі глядачі! Традиційно завершився сезон перлиною репертуару  «Наталка Полтавка». 

     Чекаємо Вас на виставах у новому 81-му сезоні, який розпочнеться вже у вересні 2016 року!

 Ольга Коваленко,

керівник літ-драм частини театру