Актриса театру Маргарита Томм стала лауреатом премії ім. І. Котляревського

b_1200_700_16777215_00_images_archive_tommkotliarevskuj.jpg         Цього року за популяризацію українського театрального мистецтва у номінації «Театральна діяльність» обласну премію імені І. Котляревського поважне журі присудило провідній актрисі полтавського театру заслуженій артистці України Маргариті Томм.
         Більше 20 років Маргарита Валеріївна віддана рідному колективу, є незмінною виконавицею головних ролей та вокальних партій у концертах симфонічного оркестру. За свою творчу кар’єру актриса втілила десятки глибоко психологічних ролей, де проявилося її яскраве мистецьке обдарування. Палітра виразних сценічних засобів та глибокий психологізм актриси розкрилися в переконливих образах Долі («Лісова пісня», Леся Українка), Стехи («Назар Стодоля», Т. Шевченко), Годл («Тев’є-Тевель», Г. Горін за Шолом-Алейхемом), місіс Гіббс («Мить… Життя…», О. Коваленко за Т. Уайлдером) та багато інших.
       Своєю творчою діяльністю Маргарита Томм пропагує високі зразки акторського мистецтва, популяризує полтавський театр та наш край на теренах всієї театральної України.
       Гоголівці висловлюють найщиріші поздоровлення Маргариті Валеріївні, яка стала лауреатом обласної премії ім. І. Котляревського! Бажають віри у власні сили, життєдайної енергії на всі діяння!