Актрисі театру Катерині Філатовій присвоєно звання заслуженої артистки України

b_1200_700_16777215_00_images_archive_filatova_zasl.jpg

      Провідній актрисі театру Катерині Степанівні Філатовій, яка віддала Полтавському театру ім. М. В. Гоголя більше 30 років, присвоєно звання «Заслужена артистка України».
Відповідно до Указу Президента України від 21 серпня 2015 року № 491/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм артистці, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя ФІЛАТОВІЙ Катерині Степанівні присвоєно почесне звання заслужена артистка України.
     Публіка полюбила Катерину Степанівну за ролі як комічного, так і драматичного характеру. Актриса втілює на гоголівській сцені образи головних персонажів у постановках за класичними та сучасними творами, серед яких Жанна Д’Арк («Біла ворона», О. Рибчинський), Мотря («Сто тисяч», І. Карпенко-Карий), Кончетта («Утішувач вдів», Дж. Маротта, Б. Рандоне), Валерія («Моя професія – гість», Дж. Скарначчі, Р. Тарабузі), Хазяйка («Назар Стодоля», Т. Шевченко), Венера («Енеїда», І. Котляревський), Ганна («Безталанна», І. Карпенко-Карий), Солоха («Ніч перед Різдвом», М. Гоголь), Секлита Лимариха («За двома зайцями», М. Старицький), Хівря («Сорочинський ярмарок», Я. Верещак за М. Гоголем). Останні роботи Ханума («Ханума», Б. Рацер та В. Константінов за А. Цагарелі) та Анна Андріївна — «Ревізор», М. Гоголь.
      Колектив театру вітає Катерину Степанів з присвоєнням звання. Бажає, що не згасало бажання залишатися у творчому процесі та нести високопрофесійне мистецтво людям! Здоров’я, сили, овацій від вдячних шанувальників таланту та наснаги на всі нові починання!