Артисти Полтавського театру ім. М. Гоголя активно готуються до відкриття нового театрального сезону

Пів року без сцени та публіки. Нині артисти обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя активно готуються до відкриття театрального сезону. Стартує він 9 вересня.

Анна Денисенко, актриса театру:

- Готуємо прем’єру і не одну , до відкриття сезону дуже чекаємо зустрічі з глядачами , тому що працювати онлайн -це звичайно добре , гарний досвід, але саме енергетики такої глядацької у залі не вистачає.
Серед прем’єр -вистава про любов «Украдене щастя» за п’єсою Івана Франка. Артистка хору Аліна Зінченко говорить : родзинка п’єси те , що музику до неї створювали музиканти оркестру театру , надихалися репетиціями та побажаннями режисерами.

Аліна Зінченко, артистка хору :

- Для мене ця вистава особлива, бо тут таке поєднання фольклору і поєднання інструментальної музики, у нас інструментальна група -ударні , скрипка , флейта . Трошки незвично, бо деякий час ми працювали без глядача, частина складу театру працювала на камеру , у нас виходили вистави , ну звичайно хвилююче.

А відкриють театральний сезон вже традиційно відомою п’єсою «Наталка Полтавка»,-ділиться головний режисер театру Владислав Шевченко.

Владислав Шевченко, головний режисер театру :

- Відкриваємо нашою візитною карточкою -це наша легендарна вистава «Наталка Полтавка» опера Івана Котляревського, потім «Енеїда» Котляревського і вже 11 числа у нас буде прем’єра вистава «Вкрадене щастя» Івана Франка.

Владислав Шевченко говорить: відкривають сезон та про безпеку полтавців турбуються - це ряд протиепідемічних заходів: замість 500 місць для сидіння лише 220, щоб була соціальна дистанція, температурний скринінг на вході , маски та антисептики.