«Барон Мюнхгаузен у Полтаві»

 

У переліку подвигів барона Мюнхгаузена – польоти на ядрі, витягання себе за волосся з болота, змагання зі страшним левом. Тепер до його заслуг додався ще й порятунок української красуні Галі. Таку варіацію на тему пригод барона Мюнхгаузена глядачам запропонував Полтавський театр імені Миколи Гоголя. Подорож цього фантазера до України бачили і наші журналісти.
Оригінальна постановка, нове прочитання літературного твору, яскраві костюми – таке надзвичайне видовище представили аудиторії полтавські артисти. «Пригоди пана Мюнхгаузена» – це гранд-мюзикл для всієї родини. Адже надзвичайні історії від невиправного фантазера відомі і дорослим, і малим. Цього разу Мюнхгаузен потрапляє до України, де знайомиться з нашими звичками, традиціями.

/Олексій Коломійцев, режисер-постановник

Якщо брати і костюми, і решту декорацій, це якийсь умовний час, у якому мешкали і козаки, і чумаки, у якому були присутні всі наші персонажі, персонажі нашого епосу українського, починаючи з ворожок, відьом, закінчуючи козаками-запоріжцями/

Барон Мюнхгаузен – чудовий оповідач, дотепник, фантазер. Його образ на полтавській сцені неперевершено втілив Богдан Чернявський. Разом із ним захоплювали своєю майстерністю глядачів ще кілька десятків акторів. Взагалі, говорить режисер-постановник Олексій Коломійцев, нова вистава стала по-справжньому грандіозним музично-театралізованим дійством, адже на сцені одночасно перебуває велика кількість акторів.

/Олексій Коломійцев, режисер-постановник

У виставі зайнята вся трупа театру. Тобто це дуже потужна робота, яка була здійснена завдяки багатьом-багатьом людям, службам технічним, артистичного персоналу/

Особливого шарму виставі надають музика, грандіозні хореографічні постановки. Глядачі з цікавістю спостерігали за тим, що відбувалося на сцені. Ще б пак, барон Мюнхгаузен ніколи не змусить своїх слухачів чи глядачів нудьгувати, у нього вистачить захоплюючих історій для всіх.

25.12.2012


Інтерв’ю проводила: Крістіна Брігіда


Джерело: http://www.misto-tv.poltava.ua