Бійцям АТО гоголівці подарували свою творчість

    b_1200_700_16777215_00_images_archive_1babkuato.jpg

   13 червня за домовленістю з керівництвом об’єднаного угрупування Національної гвардії України до військовослужбовців які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції завітав з концертною програмою творчий колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.
    Зважаючи на те що зібрати всіх військовослужбовців на одному місці неможливо, було проведено два концерти. Перший безпосередньо на місці виконання бойового завдання на одному з блок-постів біля Слов’янська. Другий в одному з базових таборів.
    Програма виступу розроблялась спеціально для відвідування воїнів та спланована в жартівливому стилі для виконання жіночим колективом театру, «Тому що в кожного хлопця якій зараз знаходиться тут, залишилась вдома мати, дівчина, дружина і ніхто не скаже теплих слів та привітає бійця так як це зробить жінка» - розповіла керівник літературно-драматичної частини театру Ольга Коваленко.
      Всі присутні були в захваті від вмілої гри та співу артистів, які дійсно створили атмосферу свята.
     Під час концерту в базовому таборі актриси несподівано здивували пісенними привітанням з днем народження та поцілунками двох військовослужбовців Климентія Полуденного та Назара Хомицького, що додало ще більшого пожвавлення серед глядачів та теплих, домашніх почуттів яких зараз так бракує бійцям.
      По завершенню полковник Олег Білий в свою чергу здивував акторів фотоколажем який був оперативно випущений завдяки пересувному інформаційно-видавничому центру, подякував директору заслуженому працівнику культури України Олексію Андрієнко та колективу театру за чудовий виступ.
       І за старою, доброю традицією всі сфотографувались на пам’ять.
     

Джерело: Сайт Нацгвардії України. Майор Володимир Хаверко, фото автора.