Директор Полтавського театру побував на щорічній нараді директорів у Херсоні

       25-26 травня у Херсоні у рамках ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» відбувається нарада директорів театрів України на чолі з Міністром культури Євгеном Нищуком. Серед делегатів був присутнім директор Полтавського театру ім.М.Гоголя Олексій Андрієнко, юрист Володимир Семченко та керівник літ-драм. частини Ольга Коваленко.

    На нараді були обговорені нагальні питання сфери театрів, їх функціонування, зміни у контрактній сисемі, сучасні грантові програми та багато іншого. Йшлося про ситуації, викликані Законом України «Про форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури» (реєстр.№2669-д). 

      Багаторазово прозвучала пропозиція про перепідпорядкування каналу «Культура», безпосередньо Міністерству культури, аби мистецьке життя України отримало потужний інформаційний ресурс, який би охоплював це життя у загально державному масштабі.

       Наразі представники театрів можуть дітилися своїми думками з цього приводу, які надалі закумулюються відповідне звернення до керівництва держави.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_img_9108.jpg

Ольга Коваленко