"Енеїду" відвідали вихованці Військового інституту комунікації та інформатизації

          7 вересня 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя почався 83 сезон праці творчого колективу драматичного Полтавського театру за твором видатного Українського письменника Івана Петровича Котляревського показом вистави «Енеїда» в якій розповідається про пригоди козака отамана Енея, який після зруйнування батьківщини ворогами, за кілька років поневірянь, разом зі своїм військом засновує омріяну козацьку державу. Режисер-постановник вистави – заслужений діяч мистецтв України Владислав Олександрович Шевченко. 

b_1200_700_16777215_00_images_archive_3eneidavijskovi.jpg

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показали найкращій результат у навчанні та зразкову військову дисципліну також відвідали цю виставу.


             Військовослужбовці коледжу були вражені постановою, професійною грою акторів та атмосферою заходу в цілому. По завершенню прем’єри вистави курсанти коледжу привітали акторів квітами. Метою проведення заходу було ознаемлення молоді з творами відомих всьому світу українських письменників, національними традиціями, побутом, звичаями, мовою; вихованням національно – патріотичного світогляду, любові до рідного краю до нашої батьківщини. Україна — самобутня країна із самобутнім народом (романтичність образу України у творах Івана Петровича Котляревського вчіть, український народ здатний гуртуватися перед труднощами, не пасувати перед ворогом, перемогти зло — фантастичне і реальне героїчне минуле у боротьбі за визволення і і створення незалежної держави — все це є ознаками самобутності нації).

b_700_700_16777215_00_images_archive_4eneidavijskovi.jpg


           Керівництво коледжу дуже вдячне адміністрації театру за безкоштовні квитки які були надані курсантам. Особовий склад коледжу з нетерпінням чекатиме на новий похід до театру.

b_700_700_16777215_00_images_archive_1eneidavijskovi.jpg 

З повагою Злобін К.