ГАНГСТЕРИ, ГРОШІ, КОХАННЯ… І МУЗИКА


 

Полтавські глядачі вперше побачили музичну комедію «Нью-Йорк, Нью-Йорк!». Виставу поставив режисер з Херсону, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк. У ролях - артисти Полтавського обласного музично-драматичного театру імені Гоголя.

Мюзикл йшов у театрі імені Гоголя два вечори поспіль. Готували його два місяці. Літературна основа вистави - сучасна п’єса Робіна Хоудона «Великий Мак». Проте режисер «переніс» персонажів із сьогодення в двадцяті роки. Кабаре, гангстери, кумедні та пікантні ситуації, почуття, пристрасті. Супровід - джазові і блюзові пісні із оригінальним текстом. Працювала з гоголівцями заслужена артистка України, хормейстер Ружена Рубльова.

Маргарита Томм, заслужена артистка України

- Одне задоволення було працювати з Руженою над цим матеріалом музичним. Складно було, але нам було дуже цікаво і ми всі дуже вдячні цій команді.

Сергій Павлюк співпрацює з полтавським театром давно. Його роботи - «Остання любов гетьмана», «Майстер і Маргарита», «Президент вибирає», «Політ на гніздом зозулі».

Юліана Романова, актриса Полтавського обласного музично-драматичного театру імені М.Гоголя

- Цю виставу режисер Сергій Павлюк вже ставив в своєму театрі, і ця вистава отримала друге життя, другий подих в нашому театрі. Вона у нас вийшла зовсім інша.

У «кримінальному» спектаклі задіяно багато молодих артистів. Актор Тарас Краюха розповів: на допрем’єрному показі в нього в руках розсипався бутафорний телефон. Артисту ж головне при будь-якому форс-мажорі лишитись незворушним.

Тарас Краюха, актор Полтавського обласного музично-драматичного театру імені М.Гоголя

- Воно смішно нам, а глядач же про це не знає, а нам тут за кулісами весело. Тому що, якщо якісь "приколи", ти дивишся, як будеш викручуватись. І сам режисер, Сергій Павлюк, він казав, що в будь-якій ситуації актор повинен навчитись викручуватись.

У виставі «Нью-Йорк, Нью-Йорк!» не варто шукати глибокого сенсу. Це - легка комедія, що місцями змусить почервоніти.


Джерело: ТК "Центральний". Автор - Лариса Шило. Новини від 29 березня 2019 р.