Гангстери, танцівниці, кабаре і пригоди: у театрі прем`єра мюзиклу «Нью -Йорк, Нью-Йорк!»

        Робота на виставою тривала близько двох місяців. Її поставили за п`єсою сучасного автора Робіна Хоудона « Великий Мак». Автор сценічної версії цієї музичної комедії – режисер, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк, вже добре відомий нашим театралам. Це вже восьмий спектакль, який ставить у Полтаві Сергій Павлюк. До цього були постановки « Остання любов гетьмана», « Тригрошова комедія», «Майстер і Маргарита».

 

      Про що вистава?

       Це легка комедія положень про ганстерів, їхніх подружок, кабаре, гроші та кохання. Персонажі потрапляють у кумедні ситуації, на сцені панує атмосфера двадцятих років минулого сторіччя, і все це межується з танцями, піснями та яскравими декораціями.

       «Це сучасна п'єса, дія відбувається у Франції 2000 х років, але мені захотілося перенести дію у Нью Йорк 30 х років. Це досить амбітна і складна задача, але ми дуже старалися все втілити» - сказав перед початком вистави Сергій Павлюк

        У головних ролях задіяні молоді актори театру - Мар'яна Мощар, Тарас Краюха, Юліана Романова, Олександр Бородавка, Олександр Збаразький, Артем Батрак. Окраса вистави – Великий Мак у виконанні Тимофія Зінченка та Луїза у виконанні Маргарити Томм. Родзинка вистави – пісні у її виконанні.

        «Я ставив виставу спеціально, аби виявити і показати потенціал молодих акторів Полтавського театру. Досі були мої постановки з визнаними майстрами сцени, а нині – слово молодим, хотілося надати їм можливість зіграти головні ролі, сподіваюся, це допоможе акторам. Чому комедія? Ми подумали, що у нашому нинішньому житті трагедії і так більш, ні ж достатньо, хочеться, що би комедія наша сподобалася» - зауважив Сергій Павлюк

       Вже стало відомо, що Сергій Павлюк ставитиме ще одну виставу у нашому театрі. Однак, що це буде, поки що тримають у секреті.


b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_new_zmist.jpg
Джерело: 0532. Сайт м. Полтава. Алла Широкова. 27.03.2019.