ГОГОЛІВЦІ БЕЗКОШТОВНО ВІДІГРАЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ ДОНЕЧЧИНИ ДЕВ'ЯТЬ ВИСТАВ

 Актори Полтавського театру імені Гоголя гастролювали у Слов’янському районі Донеччини з казкою «Малюк і Карлсон».

 Про це повідомили на офіційній сторінці театру у Фейсбуці.

 Усі вистави були безкоштовними і збирали чимало глядачів у кожному селі Слов’янського району. Як зазначила Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини Полтавського обласного театру ім.М.Гоголя, вони відвідали села Билбасівка, Райгородок, Маяки, Хрестище, Долина, Богородичне, Андріївка, Сергіївка, Черкаське.

 Акторська група вдячна усім керівникам будинків культури, де вони працювали. Та за словами гоголівців найкраща нагорода за творчу роботу – вдячність задоволених глядачів:

 «Діти – це наше майбутнє, а діти на звільнених територіях як ніхто радіють нам і щасливі зустрічі з театром, бо ми вже в тих краях не вперше».

Загалом, завдяки спільним зусиллям акторів, керівництва Полтавської області, яке надало фінансову підтримку, гостинності райдержадміністрації Слов’янського району у дев’яти селах цього району виставу побачили майже тисяча маленьких театралів.

 Акторам запам`яталися прекрасні щирі діти, позитивні керівники будинків культури, теплий прийом, щирі оплески та несподівані відкриття.

 А про обстановку звільнених територій театарали повідомляють наступне:

 «Здавалося тихо, мирно... зараз... і лише решето від куль на нашому паркані, якщо придивитися, нагадує, що тут було, і що довелося пережити місцевим жителям...»

 Далі театрали полтавського театру імені Гоголя прямують з виставою до Маріуполя.

 Минулого року гоголівці на цих територіях грали виставу «Всі миші люблять сир».

 

b_1200_700_16777215_00_images_archive_slovjansk2019.jpg

 

Джерело: ЗМІСТ, Анна Аксюк. Доступ за посиланням.