Гоголівці відкрили свій ювілейний 80-й сезон

 

    30 вересня напередодні Дня музики симфонічний оркестр театру знову зустрівся зі своїми шанувальниками. Цього разу до відкриття концертного сезону музиканти під орудою незмінного художнього керівника — народного артиста України Віталія Скакуна приготували нову програму. Звучали кращі європейські твори – увертюри Вагнера, Бізе та інших. Друге відділення концерту – презентація сучасно української музики. Вперше полтавські цінителі почули симфонію Станковича у виконанні полтавських оркестрантів та соліста, який вже знаний нашій публіці, Антона Скакуна.
    1 жовтня свято продовжив колектив театру, зігравши безсмертний твір, перлину репертуару «Наталка Полтавка». Гоголівці залишилися вірними традиціям, тому й саме такий вибір вистави для початку нового 80-го театрального сезону. До речі, саме полтавською «Наталкою» ще у вересні захоплювалися у чотирьох містах України — Коломиї, Житомирі, Бердичеві та Білій Церкві. Такий гастрольний шлях повернув гоголівцям смак гастрольних поїздок, в яких вони з радістю завойовували увагу незвіданого до цього часу глядача.
На урочистостях з нагоди відкриття виступив головний режисер театру Владислав Шевченко, який розповів про останні здобутки театру та творчі плани на ювілейний сезон. Далі слово було за мистецтвом — «Наталка Полтавка», яку вкотре на аншлазі зіграли полтавські актори.

 

 Ольга Коваленко,

керівник літ-драм частини театру