Гоголівці вийшли з відпустки і готові знову радувати глядачів!

4 серпня відбувалася урочиста зустріч всього колективу Полтавського театру ім. М. Гоголя після відпустки. Гоголівці повернулися до роботи – відпочивші, натхненні, усміхнені і щасливі. Такий настрій стане дороговказом у новому 82-му сезоні, щоб радувати своїх шанувальників.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_zbir_kolektuvy.jpg
       Чекайте ще більше прем’єр, позитивних емоцій, творчих проектів і приємних сюрпризів. Все буде, адже наснага і бажання безперечно в усіх є!

b_700_700_16777215_00_images_archive_2_zbir_kolektuvy.jpg
       Традиційно гоголівці відкриють сезон «Наталкою Полтавкою» 9 вересня – у День народження Івана Котляревського, щоб не змушувати наших улюблених глядачів довго чекати на зустріч з гоголівцями, які за час відпустки встигли засумувати за Вами! А вже 30 вересня – прем’єра комедії «Жінки». Але про це – згодом…

Ольга Коваленко, керівник літ.-драм. частини театру