81-ий сезон гоголівці завершили святковим концертом

81-й театральний сезон полтавського театру ознаменувався поїздками на фестивалі «Мельпомена Таврії», «Коломиймські представлення», прем’єрами «Майстер і Маргарита», «Кайдашева сім’я» та «Президент вибирає». У театрі продовжують плідно працювати майстри сцени, на яких тримаються традиції цього колективу, і прийшло молоде покоління, яким творити майбутнє.
       На завершення сезону гоголівці дивували своїх шанувальників кращими концертними номерами та уривками з прем’єр сезону. Тепла атмосфера в залі та творче спілкування стало прекрасним фінальним акордом театрального року, що вже увійшов в історію.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_2_zakruttia_81-go.jpg
        Цього вечора на сцені весь творчий склад театру, всі митці, які кожного дня виконують свою місію – несуть Прекрасне людям. Улюблені феєричні номери із мюзиклів «Привид опери» (солісти Сергій Озерянко та Лідія Кретова) та «Ромео і Джульєтта», хіти «Шоу має тривати» (вокалісти Геннадій Продайко, заслужена артистка України Маргарита Томм, Віталій Крапіва) «Театр я люблю» (виконавець Тетяна Бєлєнька), та «Не твоя війна» (заслужена артистка України Маргарита Томм), патріотична лірика у виконанні народного артиста України Василя Голуба, були поєднані однією атмосферою свята та бажанням перейнятися силою мистецтва – ім’я якому Театр.
На підтвердження академічності, у концерті пролунали арії з оперет. Не обійшлося без сюрпризів – у якості експерименту вокалісти нашого театру представили у джазовій обробці українську пісню «Ой у вишневому саду», артисти балету – танець у стилі Боба Фоса.
         Нагадали глядачам і кращі моменти прем’єрних вистав – весілля з «Кайдашевої сім’ї» (режисер – Владислав Шевченко), дует Падчірки і Квітня з казки «Дванадцять місяців» (режисер – Владислав Шевченко) та наймасштабнішої постановки за роки існування театру «Майстер і Маргарита» (режисер – Сергій Павлюк).

b_700_700_16777215_00_images_archive_3_zakruttia_81-go_3.jpg

Сподіваємося, новий 82-ий театральний сезон буде не менш насиченим на творчі події, якими ми з радістю поділимося з нашим улюбленим глядачем. Чекайте відкриття нового творчого року вже 9 вересня — за традицією «Наталка Полтавка».

Ольга Коваленко,
керівник літ-драм частини