У театр ім. М. Гоголя відбулася прем’єра дитячої казки «Всі миші люблять сир»

Під завісу 81-го театрального сезону гоголівці вирішили порадувати своїх маленьких шанувальників прем’єрою казки «Всі миші люблять сир», що відбулася 24 та 25 червня у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Гоголя.
      Творчий задум був здійснений під керівництвом головного режисера театру – заслуженого діяча мистецтв України Владислава Шевченка. Прекрасне сирне королівство, в якому оселилися дві сім’ї мишей – сірих та білих, персонажні костюми вистави, ідея відеопроекції – витвір багатогранної фантазії головного художника театру Ірини Кліменченко.
       Яскраву історію про мишенят, яким притаманні справжні шекспірівські пристрасті – кохання, розбрат між двома сім’ями, примирення та торжество дружби, показали допитливим глядачам, які під кінець сезону отримали емоції від театрального свята.
Образи батьків сірого мишеняти – добрі, смішні, жартівливо-сварливі втілили Тимофій Зінченко (Мартон) та Ольга Чернявська (Ліді), білих — витончених, аристократичних, манірних – Антон Височанський (Альбін) та Лідія Кретова (Віолетта). Їхні дітиШома (Павло Васильєв) та Фружи (Анна Денисенко) , як Ромео і Джульєтта полюбили одне одного і ні в якому разі не згодні були з думкою батьків, що вони різні і в них нема нічого спільного. Навіть, монологи з Шекспіра прийшлися на вуста молодим закоханим, адже ці почуття, які поселилися в їхніх серцях, могли промовлятися лише віршованими піднесеними словами. Допомагає розібратися у ситуації страшний Кіт-Маг, а насправді мишеня Паскаль (Сергій Жмурко), який знаходить спосіб примирити батьків закоханих.
        Нова вистава гоголівці – яскраве дійство з піснями та оригінальними танцями (балетмейстер – Світлана Мельник), надзвичайно добра і світла. Адже, свого глядача потрібно виховувати з дитинства на кращих зразках світової драматургії, правдиво втілюючи образи і заворожувати загальною атмосферою свята.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_img_1323.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_img_1423.jpg

Ольга Коваленко,
керівник літ-драм. частини театру