Гоголівці виступили на фестивалі "Сцена людства"

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/archive/IMG_0297.jpg'
There was a problem loading image 'images/archive/IMG_0297.jpg'

IMG_0297.jpg    Театральна лихоманка охопила Черкаси. Місто вже вдев’яте приймає міжнародний фестиваль "Сцена людства". Цьогоріч відвідувачі побачать вистави Тбіліського, Львівського, Полтавського та Київського театрів. І все це за тиждень.

    Ріки вина та автентичні співи. Четвертий день "Сцени людства" має присмак Грузії. Полтавський академічний театр привіз сюди свою прем’єрну комедію "Ханума". Вона про вічне – кохання та вибір. Актори впевнені: сьогодні українцям неабияк потрібен щирий сміх:
    Олександр Любченко, актор Полтавського театру ім. Гоголя: "У житті дуже багато серйозних, дуже багато якихось таких речей, які не дають оптимізму. І тому ми хочемо, щоби сьогодні люди прийшли та відпочили". 
     Полтавчани в Черкасах не вперше. Тутешніх глядачів усіляко нахвалюють. "Сцена людства" щоразу збирає аншлаги. Музикант Євген Якшин теж прийшов на виставу. Каже: в театрі почувається, як удома.
    Євген Якшин, житель м. Черкаси: "Стараюсь ходить на все премьеры нашего черкасского театра, стараюсь каждый год посещать этот фестиваль. Поэтому я с первых лет, когда он начался, не помню когда это, наверно, лет 5 назад или 6… Вот я с тех времен стараюсь не пропускать его". 
    Цьогорічний фестиваль унікальний. Вистави зі "Сцени людства" до цього не показували за межами театрів-учасників.
Володимир Осипов, директор Черкаського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка: "Это абсолютно новые спектакли, новые работы театров, премьеры которых состоялись в марте 2014 року. Вот поэтому это возможность для черкащан увидеть искусство столичных театров".
    "Сцена людства" триватиме в Черкасах до 28 травня. Закриватиме його Національний театр російської драми виставою "Всюди один". 

    Джерело: Вікка-новини, Катерина Ковбій. http://vikka.ua/news/63941-teatralna-lihomanka-ohopila-cherkasi.htm