Гоголівці виступили на Сорочинському ярмарку

sorkarfinal.jpg Існує не у сні, а наяву
Цей край, що Україною зову…


      20 серпня на сцені Національного сорочинського ярмарку відбувся концерт «Пам’ятаємо кожного героя» за участю артистів, артистів-вокалістів та симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, приурочений пам’яті загиблих «Небесної сотні» та у бойових діях при проведенні антитерористичної операції.
      Цього вечора просто неба лунала вічна музика Шуберта, Скорика, Глієра, Тьомкіна. «Живою» музикою та поетичним словом гоголівці хотіли донести просту істину – герої живуть, поки їх пам’ятають, доки у серцях прийдешніх поколінь живе пам'ять про їх подвиг. 
      Сьогодні ми всі повинні усвідомлювати, що живемо у нашій рідній Україні. На тлі сучасних подій кожен може зробити свій маленький подвиг – хтось на рівні допомоги фінансової, хтось – на рівні допомоги моральної, духовної. Головне, що немає байдужих, залишається віра, що український народ здатен згуртуватися, вистояти та перемогти будь-які негаразди.
      Гоголівці, разом із гостями Сорочинського ярмарку ще раз вшанували всіх загиблих, які полягли у боротьбі за власну країну, гідність, право називатися українцями, ми пам’ятаємо кожного, називаємо їх героями. Наостанок – подякували всіх тим, хто сьогодні продовжує воювати у «спекотних» точках нашої країни, побажали, щоб вони якнайшвидше повернулися неушкодженими до рідних домівок. 

          Відеофрагмент можна переглянути тут