ЗМІ про нас
Гоголівці взяли активну участь у заходах, приурочених до 9 травня
9 травня – надзвичайно важливий для кожного українця день, тому колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя з повагою та глибокою шаною поставився до його відзначення.
Колектив театру взяв активну участь у відзначенні Міжнародного дня пам’яті та примирення, яке розпочалося 8 травня. Так, делегати від театру ім. М.В. Гоголя разом з іншими небайдужими полтавцями побували на мітингу та покладанні квітів біля пам’ятного знака на честь воїнів країн антигітлерівської коаліції, які брали участь в авіаційній операції «Френтік» у 1944 році.
Надзвичайно цікавим та неординарним стало проведення акції «вуличного музею» — «Операція «Френтік» і Полтава» — на Театральній площі. У той час як досвідчені екскурсоводи розповідали всім бажаючим про подробиці операції «Френтік», до уваги полтавців було запропоновано виступи кращих солістів нашого театру під звуки театрального оркестру під орудою народного артиста України Віталія Скакуна. Пісні повоєнних літ, композиції з улюблених кінострічок у виконанні народної артистки України Неллі Ножинової, заслуженого артиста України Володимира Гостіщева, заслуженого артиста України Миколи Дудника, Вікторії Ягодки, Сергія Озерянка, Геннадія Продайка, Ангела Георгієва, змушували перехожих зупинятися, кружляти у вальсі разом із артистами балету театру, підспівувати знайомі всім пісні.
Вуличний музей перетворився на справжнє театралізоване дійство, де можна було на декілька хвилин поринути у минулі часи, послухати невідомі до цього факти, ексклюзивні фотографії, які були спеціально привезені до музеюавіації із Америки.
Взяли участь гоголівці і в основному дійстві – святкуванні 9 травня біля Меморіалу Солдатської Слави. Представники колективу театру прийшли на свято, щоб вшанувати пам'ять про тих, хто загинув на фронтах Великої Вітчизняної війни, привітати наших шановних ветеранів, покласти квіти до Меморіалу Слави. Артисти театру були задіяні в урочистому дійстві у воєнних костюмах, вшановували пам'ять загиблих, у знак примирення випускали у блакитне небо білих голубів.