Віч-на-віч з Наталею Святцевою: збирали кошти театру

 b_1200_700_16777215_00_images_archive___i_.__i_ii__i_i.jpg

    У театрі ляльок відбувся творчий вечір Наталії Святцевої по збору коштів на відновлення сцени гоголівців. 
     За декілька днів до пожежі свої авторські пісні та вірші Наталія Святцева презентувала на концерті у затишному залі гоголівців. Нині вона не могла залишитися осторонь лиха, що сталося, тому вирішила допомогти таким близьким її серцю гоголівцям своєю творчістю. Спільно з колективом Полтавського театру ляльок вона провела ще один авторський вечір, де збирали кошти (продаж квитків, дисків та книг) на відновлення сцени полтавського театру. 
     Наталія Василівна стала постійним супутником театралів у всіх гастрольних та фестивальних поїздках, за її фільмами можна відслідковувати сучасне життя театру ім. Гоголя. На вечір-концерт зібралися друзі, колеги, завітали і начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, представники театру – директор, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко, головний диригент, народний артист України Віталій Скакун та виконуючий обов’язки головного режисера Владислав Шевченко. 
     Концерт поетеси, заслуженого журналіста України Наталії Святицевої – це своєрідний концерт-одкровення, сповідь людини, яка любить все, що її оточує, дякує за це Богу, вірить у краще, дарує свій талант людям. Хоча у залі зібралося чимало шанувальників музичного та поетичного таланту Наталії Василівни, здавалося, що вона говорить із кожним окремо, і ви залишаєтеся віч-на-віч із багатогранною особистістю, яка хоче поділитися своїм теплом, своїми філософськими роздумами, своїми поглядами, своєю любов’ю. 
      Кожна пісня – це крок до пізнання себе та оточуючого світу, вони цікаві, змістовні, чуттєві. Кожен із читців (поетеса Інна Дідик, актори театру ляльок Марфа Буторіна, заслужена артистка України Анжеліка Остапенко, Валентина Щокіна, Ніна Вербенко та директор театру Ірина Чернігова), виходячи на сцену, передавав свої емоції, свої відчуття, викликані поезіями автора. Як зазначила Валентина Щокіна: «Ніхто не зможе передати зміст віршів так, як сам автор. Можна спробувати донести те, що ви знаходите в них близького для себе». 
     — Побувавши на концерті Наталії Святцевої, ми всі сьогодні відчули потребу стати трошки добрішими і світлішими, — поділився своїми міркуваннями Архиєпископ Полтавський та Кременчуцький Федір. — Із цього концерту ми вийдемо з думкою, що потрібно ціните все, що дано Богом – траву, хмари, сонце, небо, а головне – людей, які поруч із нами. Це найважливіший дар у цьому житті. Випадкових зустрічей, як і випадковостей взагалі не буває, у чому переконалися на концерті Наталії Святцевої, доторкнулися прекрасного душею і серцем. Ми всі готові приходити на такі концерти-молитви, щоб стати світлішими, кращими, добрішими. 
     Авторський вечір Наталії Святцевої проходив у дружній атмосфері, де кожен відчув себе бажаним гостей, у напівтемряві слухав одкровення поетеси. 
     — Я намагаюся відчувати світ із Божою ласкою, шукаю підтримки, адже у кожного є серце, яке знайде відгук в іншому серці, — зазначила Наталія Василівна зі сцени. – Мені часто задають запитання, звідки беруться пісні і поезії? Завжди відповідаю, що якщо у людини щось добре виходить – це дар, це те, що подаровано просто так… І коли вам щось удається, ви повинні завдячити тому, хто зробив вам цей безцінний подарунок. Але потрібно напружуватися, щоб розвивати і підкріплювати постійно цей дар, а це вже – велика відповідальність. 
     Так як головною метою концерту залишалося висловити підтримку театру ім. Гоголя та долучитися до збору коштів на відновлення сцени гоголівців після пожежі, слова подяки Наталії Святцевій пролунали від директора театру заслуженого працівника культури України Олексія Андрієнка та керівника музичної частини, головного диригента театру народного артиста України Віталія Скакуна. 
     — Хочу подякувати всім присутнім за те, що прийшли, адже Наталія на початку вечора сказала, що друзів багато не буває – сьогодні в залі справжні друзі, — зазначив Олексій Миколайович. – Ми дуже вдячні Вірі Чазовій, яка присутня в залі, адже вона перша звернулася до полтавців із закликом допомогти нашому театру, нашим друзям із Полтавському театру ляльок, які відгукнулися у скрутний для нас час, Геннадію Фасію і всьому управлінню культури Полтавської ОДА, кожному, хто щодня перераховує на благодійний рахунок театру гроші – хтось 5 гривень, а хтось і 100. Я впевнений, що новий театральний сезон ми розпочнемо на нашій сцені, і наступний концерт Наталії Святцевої вже буде у стінах театру ім. Гоголя. 
      У поетично-музичний вечір свою шану та повагу Наталії Святцевій директор театру від гоголівців також висловив віршами. Завершилося дійство приємним спілкуванням, що принесло мистецьке задоволенням усім присутнім.

b_700_700_16777215_00_images_archive_sviatceva.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_sviatceva_vladuka.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_sviatceva_chernikova.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive___i_.__i_ii__i_i.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_i_.jpg

    Джерело: Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру. Коло, 2 травня 2014 року. http://kolo.poltava.ua/poltavskij-vimir/vich-na-vich-z-nataleyu-svyattsevoyu-20350.html