InGreen-туристи рекомендують: «Сватання на Гончарівці»

svatannya1

 Напередодні  Дня Народження туристичного клубу «InGreen», вдало запущено новий вид молодіжного відпочинку – спільне відвідування театру. Для «прем’єрного» походу активісти туристичного клубу обрали прем’єрну виставу – «Сватання на Гончарівці».

«Сватання на Гончарівці» - музична комедія Григорія Квітки-Основ’яненка та композитора Кирила Стеценка, що належить до скарбниці української класичної драматургії ХІХ століття. Сценічна історія цього твору у Полтавському театрі розпочалася ще у 40-х роках минулого  століття, і остання постановка датована 1967 роком. 9 лютого 2013 року Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя зустрічав оновлену виставу.

17 лютого на виставу «Сватання на Гончарівці» відправилися 37 активістів та друзів туристичного клубу «InGreen». Дехто з них ходить в театр раз на місяць, інші – рідше, та були й такі, хто відвідав театр вперше за багато років, і саме завдяки зусиллям та рекомендації організаторів заходу. Приємно відзначити, що всі глядачі залишилися у захваті від майстерної акторської гри, чудових декорацій, живого музичного супроводу та від постановки загалом. «Сватання на Гончарівці» - чудова вистава, яка демонструє найкращі грані класичного українського театру. Саме з таких вистав варто розпочинати знайомство з театром, адже вони є зрозумілими і близькими кожному.

Тож перший спільний похід до театру від туристичного клубу «InGreen» пройшов «На ура!», і поціновувачів театрального мистецтва після цього заходу, однозначно побільшало. Слово глядачам:

Євген, 3 екскурсії: На жаль, не був раніше в театрі, тому це був для мене новий досвід. Вистава дуже сподобалася завдяки акторській грі, комедійності, і, найголовніше, зануренням в українську народну самобутність, про яку я не дуже багато знаю. Сподіваюсь, це був мій не останній похід в театр. Дякую, за чудово проведений вечір».

Марія, 2 екскурсії: «Вистава дуже сподобалася, було круто, весело, на найвищому рівні».

Марина, 1 екскурсія: «Була 17 лютого на виставі "Сватання на Гончарівці" і хочу виразити своє захоплення. Вистава справді цікава, весела і щиро українська! Всим акторам велике дякую, за таку чудову гру! І сюжет, і гра акторів створили гарний настрій! Дякую за отриманий позитив!».

Людмила, їде з нами в березні: «Дуже сподобалось! Чудові місця, приємна атмосфера, гарний настрій, який забезпечила неперевершена гра акторів! Всім рекомендую відвідати виставу : "Сватання на Гончарівці"! Гарний настрій і проведений з користю час - ГАРАНТОВАНО!».

Текст: Ольга Ільїна