Колектив театру ім. М Гоголя нагородили Подякою Управління культури Полтавської облдержадміністрації

      Протягом 22-24 серпня 2016 року колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Гоголя взяв активну участь у проведенні заходів до 25-річниці незалежності України, що проходили на різних майданчиках міста та області.

     Розпочалися урочистості 22 серпня зі святкового концерту на сцені театру ім. М. Гоголя за участю симфонічного оркестру та артистів театру. Також у рамках святкувань річниці Незалежності у День прапора 23 серпня відбувався грандіозний концерт симфонічного оркестру театру під орудою народного артиста України Віталія Скакуна та кращих солістів-вокалістів театру — народних артистів України Неллі Ножинової та Василя Голуба, заслужених артистів України Маргарити Томм та Володимира Гостіщева, Вікторії Ягодки, Лідії Кретової, Надії Карпової, Сергія Озерянка. Концертна програма мала назву «Із річницею тебе, незалежна України», послухати яку мали змогу всі полтавці та гості міста на площі біля пам’ятника Івану Мазепі.
     За організацію та проведення на високому рівні заходів з нагоди 25-річчя незалежності України колектив театру було ВІДЗНАЧЕНО Подякою Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації. За особистий значний внесок у проведенні цих заходів Подяками також нагороджено директора театру Олексія АНДРІЄНКА, художнього керівника, головного диригента симфонічного оркестру Віталія СКАКУНА та головного художника театру Ірину КЛІМЕНЧЕНКО.

 


Ольга Коваленко,
Керівник літ-драм частини
Полтавського театру ім. М.Гоголя