Молоде покоління театралів школи № 20 рукоділлям назбирало більше 1,5 тисяч гривень для гоголівців

b_1200_700_16777215_00_images_archive_sk_20_1.jpg      Учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів влаштували щорічний Великодній ярмарок, кошти від продажу поробок перерахували на благодійний рахунок театру ім. М.В. Гоголя.
    Найбільшу активність у продажі поробок, виготовлених власними руками, проявили наймолодші – першокласники. Саме їх представники зі старшими товаришами 11-класниками, які на 2 місці по фінансовому вкладу до благодійної скарбнички, та директором школи Валентиною Сергіївною Сорочан завітали до театру, щоб висловити свою небайдужість, принесли декілька своїх виробів і побажали якнайшвидше повернутися на рідну сцену, знову дарувати зустрічі з прекрасним театральним мистецтвом у стінах нашого театру.
    — Щороку напередодні Великодніх свят учні нашої школи виготовляють різні поробки, ми їх потім реалізовуємо, а кошти використовуємо на потреби школи, — розповіла директор школи № 20 Валентина Сорочан. — Цього року представники учнівського самоврядування висловили бажання віддати кошти на відновлення театру Гоголя після пожежі. Вони залучили вчителів, батьків, знайомих, продавали вироби у школі, на її подвір’ї та на вулиці. Ці кошти – це наш внесок – від аматорів до професіоналів. Ми аматори у виготовленні прикрас, а ви – професіонали, які дбають про наш культурний розвиток.
    Надзвичайно зворушливо було чути від маленьких школярів про те, що театр – це прикраса нашого міста, що вони із задоволенням відвідують наш театр, розуміють скрутність становища, яке нині склалося у театрі. Діти згуртувалися навколо ідеї допомогти театру, тут вже не було розподілу на великих і малих, вони всі проявили свою свідомість, ініціативу, сподівання, що інші навчальні заклади підтримають її, також знайдуть форму і можливість допомогти. 
    У свою чергу директор театру Олексій Андрієнко щиро привітав дітей і пообіцяв, що як тільки театр відчинить свої двері для відвідувачів – бажаними гостями у ньому стане весь дружній учнівсько-викладацький колектив загальноосвітньої школи № 20. 
    – Це настільки зворушливо, що у таку хвилину бракує слів, — поділився емоціями директор Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. — Ми одержуємо кошти від комерційних організацій, від людей, які мають достаток, а коли це роблять діти – надзвичайно приємно. В такі хвилини розуміємо, що саме вони – наше світле майбутнє. Вони проявили розум, відчули серцем проблему, знайшли спосіб допомогти нам. Ми високо цінуємо таку надзвичайну доброту та щирість намірів. З упевненістю можемо сказати, що ви – наші друзі, а друзям ми завжди раді у нашому театральному доміb_700_700_16777215_00_images_archive__20_2.jpg.

b_700_700_16777215_00_images_archive__203.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive__20.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_shkola__20.jpg 

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру