Працівники УМВС долучилися до порятунку полтавського театру

 

   Працівники УМВС у Полтавській області передали директору полтавського театру ім. М.В. Гоголя сертифікат на 6 тисяч гривень та влаштували благодійний концерт.
   Акція «Допоможімо нашому театрові разом» розпочалася з благодійного концерту в Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Корленка, на якому були присутні представники управління внутрішніх справ у Полтавській області. Не бажаючи залишатися осторонь процесу відновлення Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя після пожежі, правоохоронці також зробили свій фінансовий внесок.
   Завдяки згуртованості колективу та роботі профспілкової організації на благодійний рахунок театру надійшли 6 тисяч гривень, з якими на даний час загальна сума внесків становить більше 57 тисяч гривень.
    Офіційній частині передачі сертифікату на благодійний рахунок передував благодійний концерт. В актовій залі обласного управління міліції розпочав концерт симфонічний оркестр полтавського театру під орудою народного артиста України Віталія Скакуна. В подяку за допомогу від музикантів пролунав духовний гімн – Мелодія М. Скорика, символічна Увертюра до «Тараса Бульби» М. Лисенка та новий твір Альбіноні «Адажіо» у виконанні кращих солістів оркестру та театру – заслуженого артиста України Володимира Гостіщева, Сергія Озерянка, Ангела Георгієва та Олександра Дубового.
    Також своє мистецтво цього вечора дарували народний аматорський естрадний центр «Вікторія» педагогічного університету під керівництвом Сергія Вовченка, заслужений артист України Валерій Соколик, заслужений працівник культури України Михайло Герасименко, заслужена артистка України Наталія Сулаєва, скрипалька Альона Кіба.
    Присутній на концерті начальник УМВС у Полтавській області Іван Корсун під час вручення сертифікату на благодійні кошти для відновлення театру зазначив, що це спільна справа, що є гідною для правоохоронців. На що директор полтавського театру Олексій Андрієнко пообіцяв, що наш театр воскресне як птах Фенікс, і гоголівці знову запросять всіх свої друзів на нові вистави.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_img_6626.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_img_6653.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_img_6695.jpg

 

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру