На сцені театру ім. Гоголя відбувся передпрем'єрний показ "Ромео та Джульєтти"

На сцені Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя відбувся передпремєрний показ вистави «Ромео та Джульєтта». Знамениту класику Шекспіра гололівці ставлять вже втретє, - розповідає головний режисер театру Владислав Шевченко

Владислав Шевченко, головний режисер Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя

- Це третя спроба, але на сцену вийде тільки друга. Герой, який зараз грає князя, Олег Шеремет, заслужений артист України, в свій час, як тільки прийшов в театр, зіграв Ромео і зараз йому знову поталанило працювати в цій драматургії.

Режисура та музичне оформлення - Владислава Шевченка, а над постановкою сценічних боїв працював заслужений артист України Богдан Чернявський. Робота над виставою тривала протягом 2 місяців. У шекспірівській драмі, що оспівує кохання, задіяний увесь колектив - ділиться режисер.

Владислав Шевченко, головний режисер Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя

- Ми намагалися зробити її актуальною на сьогоднішній день, але залишаючи атмосферу класичного твору. Працювати над цим твором було безмежно цікаво. Скільки працює акторів? Мені легше сказати, скільки не задіяно - в иставі не працює 4 актора нашого театру.

Мінімалістичні декорації, металеві конструкції, стилізовані костюми із сучасними тенденціями - усе це передає атмосферу середньовічної Італії та сучасності, адже тема любові вічна, - говорить головний художник театру Ірина Кліменченко. Розповідає: працювали натхненно, та доводилося долати певні перешкоди:

Ірина Кліменченко, художник-постановник

- Ми зробили цю виставу в дні карантину. Трудно було те, що. Час був, але ж усі магазини були зачинені, тканини, матеріали купували через інтернет, добували, як могли.

Музика та хореографія також наче поєднують сьогоднішній день і той час, коли жив Шекспір.

Світлана Мельник, головний балетмейстер

- Очень интересно было в этом спектакле работать, потому что здесь эксклюзивная музика. Мне, как балетмейстеру, это было интересно. Музыка современная, я решила совместить современную пластику и средневековую, эпоха Возрождения, когда была написана пьеса.

Тож відтепер у репертуарі театру - історія трагічного кохання на 2 дії «Ромео та Джульєтта» - історія про почуття, яке здатне перемогти смерть і не має перешкод.