Новий сезон в обласному театрі розпочали з діючого репертуару, премєри приберегли на потім

 

     

Раніше, ніж зазвичай, але тією виставою, що й завжди, відкрили сезон у Полтавському обласному театрі імені Гоголя. Глядачам показали оперу «Наталка Полтавка». Прем’єр у вересні не буде, їх приберегли на потім. Більше про новий театральний сезон у наступному сюжеті.

       Зазвичай в обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя новий театральний сезон стартує з жовтня. Цього разу його вирішили розпочати на два тижні раніше. Головний режисер театру Владислав Шевченко пояснює: хоч тільки повернулися з гастролів, але скучили за полтавським глядачем.

        Владислав Шевченко, головний режисер обласного театру імені М.В. Гоголя: Вже 81 раз кожного сезону ми відкриваємо «Наталкою Полтавкою». Це вже 8 втілення цієї саме п’єси Івана Петровича Котляревського. Ірина Нестеренко - київський режисер.

         У вересні глядачам пропонують уже знані вистави: «Лісова пісня», «Остання любов гетьмана», «Мартин Боруля» тощо. Прем’єри теж будуть, але пізніше. Які саме, через забобонність театрали не кажуть.

         Владислав Шевченко, головний режисер обласного театру імені М.В. Гоголя: Прем’єри будуть в цьому році. До нового року ми плануємо дві прем’єри і вже після нового року до закриття сезону будуть ще дві прем’єри.

         Серед полтавців, які прийшли на відкриття сезону, були ті, хто уперше відвідав театр, або ходять сюди доволі рідко. Не пропустили цю подію і заядлі театрали – вони по кілька разів передивляються вистави і знають, які прем’єри чекати цього сезону.

        Наталія: Я обожаю «Наталку Полтавку», я люблю «Сватання на Гончарівці», я люблю «Весілля в Малинівці». У принципі наші українські класичні скорєє всего.

       Юлія: А в жовтні буде нова прем’єра. «Кайдашева сім’я». Я вже знаю, я ходжу постійно в театр, дуже задоволена.

        Ніна:Мы первый раз в театре, если честно. Нас просто пригласили сюда.

       Олексій: Останнім часом не дуже часто, але раніше сім’єю часто так їздили. Кожен рік по пару раз. Зараз знову почали традицію відновлювали.

          Нагадаємо, квитки до театру коштують від сорока до сімдесяти гривень на вистави з діючого репертуару і вісімдесят - на прем’єру.

Джерело: ТРК "Лтава", Ірина Соляник. Євген Ковальчук. ПТН. за 16.09.2016.