Полтавський симфонічний оркестр відсвяткував два ювілеї

b_1200_700_16777215_00_images_archive_65.skakyn1.jpg      22 лютого полтавському симфонічному оркестру виповнилося 15-ть років, а його творчому натхненнику і керівнику — диригенту, народному артисту України Віталію Скакуну — 65-ть!
      У атмосфері мистецтва, творчості та доброзичливості пройшло подвійне свято симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя під орудою ювіляра – народного артиста України Віталія Скакуна. Привітати знаний не лише в Полтаві, а й далеко за її межами творчий колектив прийшли справжні поціновувачі прекрасного, колеги, друзі.
      Розпочалося свято з нагородження — заступник начальника управління культури Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко вручила оркестрантам почесні грамоти та подяки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та управління культури. Валентина Володимирівна зазначила, що цей колектив, на чолі з незмінним керівником Віталієм Михайловичем є окрасою нашого міста, прославляє його, несе свою високу місію. Також зазначила, що оркестр першим з концертом поїхав до наших військових у звільнений Слов’янськ, нині проводить широку патріотичну пропаганду. 
       Цього вечора глядачам ведучі Аліна Синяговська та Тимофій Зінченко розповіли про історію симфонічного оркестру, згадали видатних музикантів, які співпрацювали з цим творчим колективом. Зі сцени лунали добрі й теплі слова вітання від друзів та колег — ректора Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Короленка, народного артиста України Германа Юрченка, директора Полтавського музичного училища заслуженого працівника культури України Миколи Демченка, композитора Тамари Парулави, заслуженого журналіста України Наталії Святцевої та інших. 
      Між урочистими привітаннями глядачі насолоджувалися кращими зразками класичного та сучасного репертуару. Адже для музикантів сцена – це їхнє життя, де вони творять Прекрасне, дарують приємні емоції, отримують овації та любов глядачів у відповідь. На ювілейному концерті у виконанні симфонічного оркестру прозвучали твори Штрауса, Кос-Анатольського, Дунаєвського, Свірідова, Бернстайна. Також зіграли музиканти твори ювіляра Віталія Скакуна – романс «О, якби я тебе любив» (соліст – заслужений артист України В. Гостіщев) та «Гопак» з музики до вистави «Енеїда». 
        Тепла зустріч з нагоди ювілею диригента Віталія Скакуна та оркестру завершувалася на оптимістичній ноті, а саме — легендарною композицією гурту «Queen» «The show must go on». Дійсно, шоу, ім’я якому полтавський симфонічний оркестр, повинно продовжуватись! Та воно неможливе без глядачів, тому, наступний концерт обов’язково буде кращим за попередній, відкриє нові твори, які до цього в Полтаві не виконувалися.

b_700_700_16777215_00_images_archive_65.skakyn2.jpg

b_700_700_16777215_00_images_archive_65.skakyn3.jpg

b_700_700_16777215_00_images_archive_65.skakyn4.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_65.skakyn5.jpg

 

 

 

 

.                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ольга Коваленко
Фото автора

Джерело: Коло. http://kolo.poltava.ua/dozvilya/poltavskii-simfonichnii-orkestr-vidsvyatkuvav-dva-yuvileyi-25133.html