Полтавський театр ім. М. Гоголя може отримати статус "Національного"

b_1200_700_16777215_00_images_2020_12_vizut-ministra-1.jpg

Полтавська ОДА ініціює отримання статусу «національного» для Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя.

«Це визначна пам'ятка архітектури, яку звели понад 60 років тому. Обласна адміністрація вже підготувала необхідні документи, розробила та направила на погодження проєкт відповідної постанови Кабміну. Сьогодні обговорили це питання з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком, який перебуває з робочим візитом на Полтавщині. Театр імені Миколи Гоголя був і залишається одним із найпопулярніших та найвизначніших культурних центрів регіону», – сказав Олег Синєгубов.

У свою чергу Міністр культури та інформаційної політики зауважив, що найближчим часом почнуть працювати над наданням статусу національного театру імені М.В. Гоголя. Зокрема, це питання розглядатиме спеціальна науково-методична рада.

Нагадаємо, у межах другого етапу реалізації Національної програми «Велике будівництво в культурі» передбачається не лише відновлення музеїв та культурних пам’яток, а й надання статусу закладам, які розвивають українську культуру.

b_700_700_16777215_00_images_2020_12_vizut-ministra-2.jpg