Міністр культури відвідав Полтаву. Головне з того, що він розповів

b_1200_700_16777215_00_images_2020_12_ministr-tkachenko.jpg

3 грудня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко приїхав до Полтави Він взяв участь у засіданні Національного круглого столу з актуальних питань у галузі мистецтва та відвідав Полтавський театр імені М.В. Гоголя.

ЗМІСТ виокремив головне з того, про що сказав Олександр Ткаченко під час зустрічі з головою Полтавської облдержадміністрації.

Краєзнавчий музей та Полтавська обласна філармонія можуть стати проєктами програми «Велике будівництво». Наразі всередині філармонії роботи майже виконані, залишилося відремонтувати фасад і закупити необхідне обладнання. Наразі філармонія потребує 52 млн грн дофінансування.

Вартість реставрації Краєзнавчого музею за кошторисом близько 100 млн грн. Олександр Ткаченко каже, що реалізація проєктів планується на умовах співфінансування з обласним бюджетом:

«Експертна рада буде розглядати ці об’єкти не лише за станом цих об’єктів, а й спроможності підвищувати кількість глядачів чи відвідувачів. Також потрібно, щоб вони були включені в туристичні маршрути».

Про підвищення статусу Полтавського театру імені Миколи Гоголя. Що стосується питання підвищення статусу театру імені М.В. Гоголя до національного, Ткаченко сказав, що голова ОДА вже звернувся до нього з таким проханням. Дане питання буде розглянуто, але наразі поки що він не може надати відповідь.Про роботу закладів культури на карантині. Олександр Ткаченко розповів, що 2 грудня Уряд ухвалив постанову якою розширив перелік послуг, які можуть надавати державні і комунальні заклади культури. Тепер більшість послуг не є орендою, що спрощує роботу закладів в умовах карантину.