Попри повітряні тривоги і відключення світла: у Полтаві презентували виставу «Принц і жебрак»

zhebrak-1.jpg

Учора, 17 грудня, у Полтавському театрі імені Гоголя відбулася довгоочікувана прем'єра нової музичної вистави «Принц та жебрак» за твором Марка Твена, композитор – Андрій Зименко.

Це – історія про двох близнюків, один з яких очолив прекрасний палац, а другий – лише мріяв побувати у королівських хоромах, перетвориться на захопливу пригоду з піснями, танцями, перевдяганнями, викраденнями та звичайно ж закінчиться торжеством добра та справедливості.

Вистава готувалася в досить екстремальних умовах, враховуючи сумні реалії сьогодення – відключення світла і повітряні тривоги, розповів режисер вистави – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко:
– Ця новорічна кампанія відрізняється від усіх попередніх, тому що створювалася вона в умовах планових та аварійних відключень світла. Але якщо буде відключення електроенергії, вистава відбудеться, ми її зіграємо. Ми трішки обмежилися, навіть при постановці, у засобах. Не працює завіса, не працює поворотне коло, але магія все рівно народжується.
«Родзинкою» вистави є те, що головних героїв зіграли два брати-близнюки.

– Ми зробили такий невеличкий мюзикл. Це вистава для сімейного перегляду, там є гумор і для дорослих, але є яскрава картинка і для малечі. І кожен сам щось своє знайде. Батькам, які привели малечу, теж буде цікаво.
Костюми героїв теж заслуговують на окрему увагу. Їх створювали також в екстремальних умовах, розповіла художниця-постановниця Ірина Кліменченко:

– Для нашої казки була особлива робота. Адже ми робимо для наших маленьких глядачів все, щоб було дуже красиво. На виготовлення костюмів пішло багато часу, зокрема через те, що були постійні відключення світла. Тому доводилося корегувати графік роботи над костюмами під світло.
Прем’єру вистави не змогла затьмарити повітряна тривога, через яку початок відклали на годину. Перед самою виставою на дітлахів чекав інтерактив з казковим героями, а в фойє – новорічна фотозона.
Побачити виставу можна буде до 7 січня включно. Вартість квитка – 100 гривень.