У Полтаві стартували новорічно-різдвяні ранки

Святковими ранками напередодні новорічно-різдвяних свят привітали полтавську малечу та діток, що приїхали до нашого міста, тікаючи від обстрілів. Головний меседж цьогорічних заходів — створити для малечі свято попри всі негаразди.

Олена Маліновська, евакуйована із Бахмуту: Трішки нагадало, як у нас було вдома свята. Нас зі школи запрошували.

З квітня у нашому місті живе разом із девятирічної донькою Єлизаветою Олена Маліновська. Вони вперше потрапили на виставу у театрі ім. Гоголя.

Олена Маліновська, евакуйована із Бахмуту: Важко дуже знати, що вдома там таке, а тут хоч трішечки якесь свято отримати.

Сьогодні 700 дітей 6-16 років з Донеччини побували на виставі у театрі.

Юлія Літвінова, головний спеціаліст управління культури та туризму Донецької ОДА: Ця акція буде проходити і в інших містах України — це Ужгород, Львів, Кіровоград, Київ, Дніпропетровськ. З Полтавською облдержадміністрацією була домовленість про співпрацю.

Діти, що приїхали до Полтави з інших міст, приходять до театру не вперше. Але ьогодні особливий день, говорить режисер театру Гоголя Владислав Шевченко.

Владислав Шевченко, режисер, Заслужений діяч мистецтв України: Сьогодні увесь зал, це перша і друга казка — дітки з тергромад Донеччини. Казка — це у нас велике дійство ігрове біля головної ялинки. Ми там з дітками граємо, розважаємо, казкові персонажі.

Нагадаємо, театр ім. Гоголя нині презентує свою прем’єру — казку «Принц та жебрак».