ПриватБанк виступив спонсором фестивалю "В гостях у Гоголя"

        Уже багато років поспіль справжній прихід весни в Полтаві асоціюється з Гоголівськими днями. З 1 по 8 квітня в Полтаві проходив Відкритий міжрегіональний фестиваль театрального мистецтва "В гостях у Гоголя". Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім М.В.Гоголя гостинно розчинив свої двері для театральних колективів із Києва, Херсона, Миколаєва, Кіровограда, Чернігова, Коломиї.

       Підприємства та організації міста, небаждужі до долі українського театру, стали спонсорами фестивалю. Серед них - і Полтавське Головне Регіональне Управління ПриватБанку.

      “Наш театр і Полтавське ГРУ ПриватБанку поєднують давні, тісні і не тільки робочі, а чисто людські добрі стосунки. Ми обслуговуємось у ПриватБанку, маємо там і зарплатний проект, - говорить директор театру, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. - Неодноразово ми зверталися за допомогою у ПриватБанк і завжди її отримували. Як гарно, що є такі небайдужі люди, які не тільки розуміються на фінансах, а ще й так опікуються театром. Ми завжди раді бачити їх і в робочих кабінетах, і в нашому залі на виставах”.

      Кожного вечора у фойе театру глядачів зустрічали директор театру ім.М.В.Гоголя Олексій Андрієнко та чарівні дівчата-співробітниці ПриватБанку, які знайомили всіх охочих з банківськими продуктами.

       На жаль, кожне свято, скільки б воно не тривало, колись закінчується. Восьмий фестиваль “В гостях у Гоголя” закінчено, але сподіваємось, що не закінчиться дружба та свівпраця діячів мистецтва та ПриватБанку

      На згадку про фестиваль, спонсорську допомогу, що стала надзвичайно важливою для проведення цього мистецткого свята, добре ставлення до колективу театру від організаційного комітету фестивалю директору Полтавського головного регіонального управління Олександру Григоровичу Цись та колективу ПАТ КБ «ПриватБанк» було вручено Подячний диплом та тематичні сувеніри.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_pruvat.jpg

      

Джерело: Полтава інформ, http://news.poltava.info/culture/19781-privatbank-vistupiv-sponsorom-festivalyu-v-gostyakh-u-gogolya