СТАРТУВАВ ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «В ГОСТЯХ У ГОГОЛЯ»

 

На сцені актори, ведучі та провідні артисти. Гоголівці відсвяткували Міжнародний день театру відкриттям регіонального фестивалю.

У святковому концерті задіяли всю театральну трупу. Кар’єра акторки для Анни Денисенко розпочалася на третьому курсі музучилища. Перша роль дівчини – Попелюшка. На сцені зіграла більше двох десятків ролей.

Анна Денисенко, актриса Полтавського академічного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя: Визначними знаковими, Мавка у «Лісовій пісні», бо це для мене вершина драматургії. Остання роль у творі «Страшна помста». Для мене це знакова роль і я відчуваю, що на якусь сходинку у своєму акторському розвитку я стала.

Валерій Івакін на сцені полтавського обласного театру грав з 1975року. Чоловік віддав йому майже 30 років життя. За цей період спробував себе і в ролі Возного у п’єсі "Наталка-Полтавка", і в ролі Гоголя. Після зміни керівництва, розповідає, змушений був шукати роботу. Працював у російському незалежному театрі.

Валерій Івакін, заслужений артист України: Гоголь – це моя роль. Як кажуть головна роль мого життя. Я характерний актор і танцюю і співаю.

І в 21 сторіччі сценічне мистецтво залишається актуальним, каже Заслужений артист України Віталій Кашперський. Воно живе і непідробне.

Віталій Кашперський, заслужений артист України: Інший нині режисер та актор. Але якщо він бреше сам з собою, і акторів заставляє брехати то питання велике, а якщо актор йому вірить то тоді буде спільна думка.

У перший день фестивалю полтавцям показали театралізований концерт, виступи кращих вокалістів та фрагменти кращих вистав.

Тетяна Кучер, глядачка: Люблю наших полтавських, люблю тих, що прижають до нас. І взагалі я люблю театр.

Фестиваль «В Гостях у Гоголя» триватиме до 1 квітня.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_18dt.jpg 

Джерело: ТРК "Лтава", Новини, автор - Юлія Кравець, від 28 березня 2018 р.