Театр Гоголя після пожежі відремонтують частково, щоб заробляти на подальший ремонт

    Полтавський обласний музично-драматичний театр ім. Гоголя, у якому вчора вигоріла сцена, вирішили для початку частково відремонтувати, аби стало можливим заробляти виступами та орендою на ремонт подальший.
    Таке вирішили сьогодні на виїзній нараді в будівлі театру, яку провів в.о. заступника голови – керівник апарату Полтавської ОДА Роман Чабановський.
    «Насамперед потрібно тут все вичистити, вимити, зв’язатися з медичними службами, щоб допомогли знищити запах. Далі треба сшити хоча б якусь декорацію. До цього «робочого одягу» сцени можливим є виставити якесь тимчасове освітлення і проводити заходи», – зазначила заступник начальника управління культури Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко.
    За її інформацією, придатним для роботи залишився і другий поверх.
    «Ми можемо проводити там невеликі заходи на другому поверхові, який не постраждав», – зазначила Вождаєнко.
    За словами директора театру Олексія Андрієнка, зали для репетицій теж не ушкоджені, тож до вистав готуватися є де.
    «Ми будемо проводити вистави виїздні, у нас є де проводити репетиції – ці зали в нормальному стані», – сказав Андрієнко.
    Не залишать глядача і без Симфонічного оркестру – його «пристроїли» у залі музучилища ім. Лисенка і створили там всі умови.
    У свою чергу Роман Чабановський пообіцяв переглянути можливості бюджету стосовно фінансової допомоги театру, а також пообіцяв сприяти максимальному залученню спонсорів.
   Наразі готують першочергові доручення по театру для їхнього виконання, а також підраховують збитки та чекають висновків експертизи щодо причини виникнення полум’я.

Новини Полтавщини, 26.03.2014