У День писемності і мови автору «Останньої любові Гетьмана» Анатолію Криму вручили Премію ім. Л. Бразова

 

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_brazov_krum.jpg         Анатолій Крим – драматург, письменник, який відомий не лише на Україні, а й далеко за її межами. Його твори з успіхом ідуть більше ніж у ста театрах. Полтавський театр не виключення. Наразі у репертуарі театру ім. М. Гоголя унікальна вистава за п’єсою Анатолія Крима «Остання любов Гетьмана» першопрочитання якої автор і довірив гоголівцям.
         9 листопада драматург вдруге відвідав Полтавщину. Минулого року Анатолій Ісаакович розділив з гоголівцями солодку мить прем’єрного успіху історичної драми «Остання любов Гетьмана» (режисер – Сергій Павлюк), а цього року приїхав для отримання Обласної премії ім. Л. Бразова. Відзначили шанованого письменника у номінації «Драматургія».
         — Мені дуже приємно отримати цю премію, - поділився враженнями Анатолій Крим під час вручення премії в Полтавському університеті ім. В. Короленка. — Полтавці надзвичайно талановиті люди, і не знаю, який ще край може похизуватися такими видатними постатями, що народилися і творили тут – Гоголь, Котляревський… Мені надзвичайно імпонує, що ви – полтавці, свято зберігаєте пам'ять про видатних людей вашого краю, засновуєте премії для їх вшанування. Навіть, коли я взявся досліджувати тему Мазепи, мені у Полтаві сказали, що чому це я вивчаю вашого Мазепу. Я дякую дирекції театру, Олексію Андрієнку, режисеру Сергію Павлюку, акторам полтавського театру, які майстерно втілили історичних персонажів.

 b_700_700_16777215_00_images_archive_1_bravov_krum_layreatu.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_1_bravov_krum_andrienko.jpg

 

                   Ольга Коваленко,
                   керівник літературно-драматургічної частини
                   Полтавського театру ім. М.Гоголя