У Полтаві презентували виставу «Принц та жебрак»: фоторепортаж з прем’єри

5-zmist-zhebrak.jpg

Показ нового мюзиклу для дітей та дорослих відбувся 17 грудня.
До новорічних свят полтавський театр імені Миколи Гоголя презентував виставу «Принц та жебрак» за однойменною повістю Марка Твена. Для мюзиклу підготували яскраві костюми й декорації, а перед показом для дітей влаштували ігри біля ялинки. У холі театру створили новорічну фотозону.

Мюзикл «Принц та жебрак» оповідає про пригоди двох героїв, які тимчасово помінялися суспільними ролями: спадкоємця трону Едуарда та злидаря Тома. Головні ролі виконали нові актори театру – брати Артем та Семен Білокінь.

Музику для вистави написав композитор Андрій Зименко. Диригент – Олександр Сурженко.

Головний режисер театру Владислав Шевченко розповів, що над створенням казки працювали швидко, а репетиційний період тривав менше, ніж місяць. Вистава адаптована для виконання у разі відсутності світла.

«Ми створювали казку в умовах планових і аварійних відключень. Постановка передбачає, що це може статися в будь-який момент. Тому не використовуємо зайві засоби, поворотні кола – це те, що не тягнуть наші генератори. Те, що вони можуть забезпечити, є в нашій казці: кольорове світло, жива музика», – каже Владислав Шевченко.

Наприкінці вистави сталося відключення світла, однак актори й оркестр і на мить не припили грати, а за кілька хвилин увімкнулося живлення від генератора.

Вистава розрахована на 45 хв і перебуватиме в репертуарі театру до 9 січня. Яким був перший показ нового мюзиклу від театру, дивіться в фоторепортажі ЗМІСТу.

b_700_700_16777215_00_images_repertoire_for-children_prunc-ta-zhebrak_10-zmist-zhebrak.jpg

b_700_700_16777215_00_images_repertoire_for-children_prunc-ta-zhebrak_3-zmist-zhebrak.jpg

b_700_700_16777215_00_images_repertoire_for-children_prunc-ta-zhebrak_5-zmist-zhebrak.jpg

b_700_700_16777215_00_images_repertoire_for-children_prunc-ta-zhebrak_9-zmist-zhebrak.jpg