У Полтавському обласному музично-драматичному театрі готують новорічну прем’єру

“Лускунчик” – це нова музична казка від гоголівців до цьогорічних новорічних свят. Оригінальний сюжет Гофмана, відголоски музики Чайковського, неймовірні образи у виконанні акторів театру та живий оркестр – це все родзинки нової вистави, що нагадає кожному про дитинство, додасть віри у дива та подарує неймовірні відчуття.
“Лускунчик” у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театр імені Миколи Гоголя – розповідь про хвилюючі мрії і їх втілення, про дитинство, але вже за крок до невідомої юності. Це пора коли оживають ляльки, а іграшкова війна – це бажання виховати мужність.

Тут поєднаються сни і реальність, світ дітей і дорослих. Але найголовніше – переможе добро і віра, що навколо нас багато людей, які здатні прийти кожному на допомогу. У новій казці, показ якої гоголівці розпочнуть з 18 грудня, ви побачите і Марі з Фріцем, і Мишильду з Мишачим королем, і зачаровану Принцесу, і загадкового Дросельмейєра, і звичайно ж хороброго Лускунчика.

Режисер – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко, композитор – Андрій Зименко, художник – Ірина Кліменченко, балетмейстер – Світлана Мельник.

b_1200_700_16777215_00_images_repertoire_for-children_afisha-luskunchuk.jpg