У Полтавському театрі відбулася презентація вистави "Наполеон і Жозефіна"

На сцені Полтавського театру імені Гоголя атмосфера часів Наполеона Бонапарта. Актори представляють прем’єру нової вистави «Наполеон і Жозефіна», за п'єсою чеського драматурга Іржи Губача.

Ольга Коваленко, керівниця літературно-драматичної частини театру імені Гоголя

- Ця вистава була обрана як бенефіс для нашої акторки Наталії Сизової, але трошечки в часі не вийшло саме додати, так як стався карантин і трошечки змістилася саме дата прем’єри.Репетиції відбувалися в період, коли ми не могли працювати на глядача. Ця вистава залишатиметься у репертуарі. І можна буде її побачити ще до закриття сезону в червні.

«Наполеон і Жозефіна» - вистава з акцентом на акторські роботи. У грі задіяна лише одна жінка, всі інші - чоловіки, - розповідає керівниця літературно-драматичної частини театру Ольга Коваленко. Режисером-постановником п’єси став заслужений артист України Богдан Чернявський, який долучився до роботи на прохання акторки театру Наталії Сизової, на честь її 50-ти ліття.

Богдан Чернявський, режисер-постановник

- Це вибір матеріалу її. Але коли я в цю п’єсу вже занурився, мені настільки сподобався цей матеріал. Це надзвичайно щемлива історія на сьогодні.Багато чого актуальним є і зараз, в плані взаємодії імператора і народу, тобто влади і простого люду.

На сцені актори жартували, танцювали та співали корсиканських пісень. Цю виставу театрали планують ввести у свій постійний репертуар.