У прем'єрній постановці театру імені Гоголя вперше зіграє собака

Староанглійська вівчарка Омелі стане першою чотирилапою акторкою на сцені Полтавського драмтеатру імені Гоголя. Собака зіграє у новому спектаклі театру "Собаче серце".


Собака-акторка зіграє головну роль бродячого пса Шарика у дебютному спектаклі полтавського театру імені Гоголя – "Собаче серце".

Англійська вівчарка Омелі, разом із господаркою Дар'єю Майчук, приїхала із Харкова.

"Режисеру ми сподобалися й ось, ми репетируємо свої ролі. Потрібна посидючість: у певних місцях вона повинна рівно сидіти, дивитися на глядача, на акторів, на персонал. В епілозі буде її маленький сольний номер, де вона має виконати команди", – розповіла господарка Дар'я Майчук.

Ось що вміє трирічна староанглійська вівчарка.

В Омелі вже є досвід роботи на сцені: у цирку. Але актора, який грає професора Преображенського, вівчарка спочатку боялася.

"Він велика людина, багато жестикулює, а вона не розуміє, що їй робити: стежити за рукою, чи він її відганяє. Потроху вона до цього звикла", – додала Дар'я Майчук.

Перший театральний досвід і в господарки.

"Я граю роль Зіночки. Взагалі, думала, що просто привезу собаку й буду десь за кулісами стежити, аби вона нікуди не пішла, але режисер вирішив, що буду Зіночкою. Омелі, звичайно, затьмарює мене, і я сподіваюся, що тут знають, що мене звати Дашою. Однак всі знають її й знають, що можна погладити",
– зазначила господарка собаки.

Акторам дали гримерну, де вони готуватимуться до спектаклю. Тут миска, м'ячик і ковдра Омелі. Дар'ї доведеться підготувати чотирилапу акторку до виступу – добряче вичесати.

А ще треба вигадати що зробити із чубчиком, бо Омелі грає бродячу собаку. Прем'єра спектаклю "Собаче серце" відбудеться 7 та 8 грудня.

22 листопада 2019 р.