В Полтаві привітали ветеранів сценічного мистецтва

     27-го березня у Міжнародний день театру, в Полтаві привітали ветеранів сценічного мистецтва, які не один десяток років віддали музично-драматичному театру імені Миколи Гоголя. 
     Володимир Голуб, колишній працівник академічного музично-драматичного театру ім. М.Гоголя
"Молодим юнаком з Лубен мене запросили до театру. Кажуть, що танцював непогано. Виріс солістом балету, закінчив студію Вірського, Київський державний театральний інститут, знайшов своє щастя в театрі."
     Для митців гоголівці виконали кілька партій всесвітньо відомих опер та вручили подарунки. Після невеликого концерту, театралів запросили на прем'єру вистави "Ревізор". Глядачі побачили не класичний варіант твору, а його оновлену інтерпритацію -кожен вигаданий чиновник має сучасного прототипа, люди вислужуються перед високопосадовцями та живуть у світі, де все вирішують хабарі. Режисером "Ревізора" став заслужений діяч мистецтв України Юрій Кочевенко. Це не перше його співробітництво із гоголівцями. Разом із полтавським театром він створював "Енеїду", "Назара Стодолю", "Сорочинський ярмарок".
       Юрій Кочевенко, режисер, заслужений діяч мистецтв України
"Мне с ними всегда легко. Они профессиональные люди. Они абсолютно восприимчивы к моим поискам. Мужественные люди. Они хорошо играют, они хорошие артисты."
      Актори зізнаються -розподіл ролей став для них несподіванкою. Звичні аплуа бандитів та наймитів довелося змінювати на гоголіських персонажів.
       Володимир Морус, виконавець ролі Городничого
"Я не надіявся, що я буду цю роль грати. Я думав, що Тяпкіна Ляпкіна або Осипа.
Я ролі граю такі комелдійні, бандитів, наймитів. І раптом така роль. Це для мене був шок."
       Першого квітня із "Ревізора" розпочнеться і сьомий Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва "В гостях у Гоголя".

 

Джерело: ІРТ-Полтава. Інеса ПРотащик.

http://irt.pl.ua/video/4017