Виставі "Ніч перед Різдвом" - 25 років!

b_1200_700_16777215_00_images_repertoire_musical_nicn-pered-rizdvom_img_8481.jpg

5 січня минає 25 років як вистава «Ніч перед Різдвом» (режисер - засл. арт.Укр. Віталій Кашперський) не сходить зі Полтавської сцени! Йде вона під живий оркестр з музикою народного артиста України Віталія Скакуна, що додає особливого шарму цій зимовій святковій історії. 

Прем'єра цієї вистави відбулася 5 січня 1995 року. Надзвичайною постановкою захоплювались, у головних ролях Маргарита Томм (Оксана) та Олександр Сницький (Вакула) чарували своїм співом та акторською грою. У подальші роки роль Оксани виконувала і актриса Ніна Савченко, і Юлія Орлова, нині - Лідія Кретова. Їхнім партнером став Сергій Озерянко, який зараз виконує цю роль. Гоголем ще деякі глядачі пам'ятають актора Валерія Івакіна, в подальші роки - актор Богдан Чернявський. Капосного Чорта у прем'єрний рік грали Олександр Любченко та Володимир Філатов, нині - Сергій Жмурко.

Незмінним і незамінним у цій постановці залишається народний артист України Василь Голуб. Він вже 25 років неперевершено грає роль Чуба, додаючи кумедні нотки в загальну атмосферу вистави. До речі, 25 років грають у цій музичній постановці  заслужена артистка Укараїни Катерина Філатова та Людмила Тимофєєва, які втілюють образ Солохи.

Вистава стала своєрідною візитівкою Гоголівців і щороку збирає повну залу глядачів, щоб чарувати всіх магією театру.

Пишаємося, бережемо виставу, дякуємо глядачам, які щоразу приходять до театру і завжди дарують гучні оплески акторам!

 Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом
 Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом
 Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом  Ніч перед Різдвом