З 1-го по 8-ме квітня Полтава стане театральною столицею України

 

     З 1-го по 8-ме квітня Полтава стане театральною столицею України. У місті пройде вже 8-й фестиваль «В гостях у Гоголя». Разом з тим, колектив відзначатиме 80-річчя від дня заснування Полтавського обласного театру. Особливість цьогорічного фестивалю у тому, що на сцені будуть не лише гоголівські п'єси.

      1-го квітня у Полтаві традиційно проводять низку заходів, присвячених Дню народження Миколи Гоголя. Вже кілька років поспіль у ці дні стартує і фестиваль театрального мистецтва "В гостях у Гоголя".

     /Микола Білокінь, керівник апарату Полтавської ОДА
Це міжнародний, світовий письменник, ми не будемо його розділяти, але якщо він народився у нас, то ми і проводимо ці свята/

     Цього року Відкритий регіональний театральний фестиваль "В гостях у Гоголя" приурочили до 80-річчя від дня заснування Полтавського театру, запросили кращі театральні колективи України.

     /Олексій Андрієнко, директор Полтавського обласного театру ім.М.Гоголя
Це Київський театр оперети, театр, який взагалі нікуди не виїздить, крім за кордон, але ми попросили художнього керівника, і вони дали згоду, це для нас, для міста, для області подія/

     Фестиваль, у якому візьмуть участь театральні колективи з Києва, Чернігова, Кіровограду, Коломиї, Миколаєва, Житомира та Херсону завершиться святковою програмою "Гоголівцям - 80!"

     /Олексій Андрієнко, директор Полтавського обласного театру ім.М.Гоголя
Якщо ви помітили, ми у цьому році відійшли від того, що на сцені будуть тільки гоголівські п'єси, бо театру 80-т років, жартома ми назвали "В гостях у гоголівців" і запропонували нашим друзям призвезти найкращі вистави, які вони вважають/

     За словами директора полтавського театру Олексія Андрієнка, проведення фестивалю стало можливим завдяки фінансовій підтримці спонсорів та обласної влади. Лише обласне управління культури цього року надало 150 тисяч грн.

    Марина Молька. тетелканал Місто.

 http://misto-tv.poltava.ua/news/novini/z-1-go-po-8-me-kvitnya-poltava-stane-teatralnoyu-stolitseyu-ukrayini.html