Боїнг-Боїнг

Жанр: “Ульотна” комедія на 2 дії
Тривалість: 2 година 30 хвилин
Режисер: Леонід Садовський
Боїнг-Боїнг

Прем’єра вистави – 29 квітня 2009 року.


Марк Камолетті


Режисер-постановник – Леонід Садовський
Режисер – засл.арт. Укр. Богдан Чернявський
Художник-постановник – Аркадій Чадов
Балетмейстер – заслужений артист України Леонід Марков
Балетмейстер-репетитор – Світлана Мельник

Дійові особи та виконавці:

Бернар -  засл.арт. Укр. Богдан Чернявський

Робер - Сергій Озерянко, Віталій Крапіва

Берта - Людмила тимофєєва, Ольга Чернявська

Джейн -  засл.арт. Укр. Вікторія Ягодка, Наталія Сизова

Джанет - Юлія Орлова, Тетяна Беленька

Джудіт - Олександра Галатченко,  засл.арт. Укр. Тетяна Любченко

 

Вистава відзначена дипломом VI Міжнародного театрального фестивалю “Кримський ковчег” (м. Сімферополь, 2009 р.)

“Боїнг-Боїнг” – легенда французького театру ХХ століття. Зразок комедії положень. П'єса Марка Камолетті увійшла до “Книги рекордів Гіннесу” як маюча найбільшу кількість постановок за кордоном французька комедія, що поставлена в 60 країнах світу.

Сюжет комедії “Боїнг-Боїнг” розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підладжувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” усіх “наречених”. Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..!

З перших хвилин вистави глядач ніби потрапляє на борт міжнародного авіалайнеру: « …Ми раді вітати вас на борту нашого авіалайнеру. Під час польоту вам пропонують перегляд “ульотної” комедії “Боїнг-боїнг”. Екіпаж та командир корабля бажають вам комфортного польоту і яскравих вражень! А тепер, панове, пристебніть паски безпеки – ми злітаємо!»
Повне відчуття перебування на борту літака створює чудова сценографія. Запальні танці у виконанні привабливих стюардес просто зачаровують не тільки головних героїв п’єси, але й глядача. А як важко впоратися з цим міні-гаремом економці! Скільки курйозів виникає через її спроби врятувати свого господаря від непередбачених обставин.
Легка, весела вистава, що на дві години відволіче вас від життєвих негараздів, дозволить гарно відпочити і віддуші посміятися.