Історія симфонічного оркестру

Історичне...

Довгі роки Полтавський симфонічний оркестр був невід'ємною складовою театру ім.Гоголя, тут він утворився, тут він привчав полтавців до симфонічної музики, тут - гастролював. Вже декілька років наш оркестр є самостійною творчою одиницею, яка здобула статус академічного, має своє приміщення, чудових музикантів, незмінного легендарного диригента - народного артиста України Віталія Скакуна. Він - батько симфонічного оркестру, який всі роки плекав своє дитя, дбав про його професійний розвиток, давав досвід молодим музикантам.

22 лютого Полтавський академічний симфонічний оркестр святкуватиме два ювілеї одночасно - 70 років Маестро та 20 років оркестру, адже перший концерт цього колективу відбувся саме 22 лютого 2000 року у залі Полтавського театру ім. М. Гоголя.

А скільки було чудових моментів в його історії, пов'язаних з театром, гоголівцями, незабутніми поїздками. Одними з таких поїздок, які залишаться назавжди у серцях музикантів, солістів, працівників театру, стали поїздки у Крим до наших військовослужбовців. Зараз ці кадри викликають сум та щем у серці... Але ми віримо, що у майбутньому звуки симфонічного оркестру прозвучать у нашому українському Криму.


Це остання поїздка, датована 2012 роком. Подивіться, згадайте, вірте в краще.

 

Автор - Наталія Святцева.