Сергій Дідок: "Заходимо у полтавський театру як у коло друзів"

Сергій Дідок, диригент Національної оперети України, диригент гала-концерту «Оперета єднає»:

«Наш колектив Національної оперети у Полтаві відчуває теплий прийом, заходимо у полтавський театру як у коло друзів. Ця щирість від глядачів, бурхливі оплески – вони дуже надихають, окрилять, дають ту енергетику, якою заряджаємось, щоб працювати далі.
До зустрічі з полтавцями ми підготували концерт, який я думаю актуальний для нас сьогодні в Україні — «Оперета єднає». Адже нам як ніколи потрібна ця єдність і, не зважаючи на те, що перший блок у нас був класичним, з класичних оперет, публіка так само бурхливо сприйняла і реагувала як і на другий, де презентували номери з мюзиклів.


Вірю, що наша співдружність має продовжуватись. Ми чекаємо на запрошення, щоб готувати для вас нові програми, які, сподіваюсь, ваша публіка оцінить.


Безумовно у нашого театру є досвід гастрольної діяльності, вже збалансовано все по організаційним моментам, нам легко працювати в Полтаві, адже не вперше на цій площадці. Але, все рівно, ми беремо лише частинку оркестру, щоб поміститись у вашій оркестровій ямі, щоб акустично все прозвучало, намагаємося підсилити звуковий баланс, який уже є, щоб спроектувати для кращого звучання. Такі проекти як мюзикли потребують великого звукового втілення, цифрові пульти і технології, тому намагаємось максимально приблизити адаптувати всі твори, щоб було якісно і наші номери не втратили своєї родзинки, а ваші гості йшли з концертів задоволеними».

 

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_opereta_didok.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_2_opereta_didok.jpg