Сергій Мільков: "Це такі поїздки, де відпочиваєш душею"

Сергій Мільков, актор Одеського академічного театру музичної комедії ім. М.Водяного, виконавець ролі Чорта у мюзиклі «Ніч перед Різдвом»:


«Я не вперше у Полтаві, для мене велика приємність бути кожного разу у цьому прекрасному місті. До речі, мій однокурсник по Харківському інституту мистецтв — це актор полтавського театру Богдан Чернявський, який зустрічає всіх нас на фестивалі в образі Гоголя. Я вже 20 років працюю в Одеській опереті і дякую театральній долі, що можемо гастролювати. Для акторів відвідувати такі фестивалі як «В гостях у Гоголя» та багато інших дуже потрібно, адже це такі поїздки, де відпочиваєш душею, де кожного разу такий теплий прийом як від господарів театру, так і від глядачів.

Наша «Ніч перед Різдвом» відрізняється від інших. Тут прекрасна музика Ігоря Поклада, яку блискуче виконали музиканти оркестру вашого театру. Адже, окрім наших солістів-музикантів, сьогодні працювали оркестранти театру Гоголя. Приємно, що ми всі театрали, підтримуємо одне одного, готові йти на такий експеримент заради того, щоб люди в залі отримали насолоду від театрального видовища. До речі, у цій постановці незвична й трактовка самого Чорта. Він, у першу чергу, романтик, милий, чарівний циган, у якого, як кажуть, «душа на розпашку», не так як уявляється по шаблону.

Я радий, що ми зіграли на гоголівській сцені. Це дивовижні відчуття. Сподіваюся, ми ще зустрінемося з полтавським глядачем».

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_odesa_cort.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_2_odesa_cort.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор - Ольга Коваленко.